IBUTABS 400 mg
tbl flm (blis.PVC/Al) 1x30 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky.
Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je napr.:
- bolesť pri menštruácii,
- bolesť zubov,
- pooperačná bolesť,
- bolesť po nastrihnutí hrádze a po pôrode.
Liek sa tiež používa na symptomatické zmiernenie bolesti hlavy vrátane migrény, pri prechladnutí a stavoch sprevádzaných horúčkou a na zmiernenie bolesti pri poraneniach mäkkých tkanív ako napr. pri podvrtnutí kĺbu alebo pomliaždení pohybového aparátu.
Na odporúčanie lekára sa môže liek použiť na liečbu reumatoidnej artritídy (ochorenie kĺbov), osteoartritídy (rozpad chrupavky v kĺboch), alebo iných zápalových či bolestivých stavov kĺbov, rovnako ako pre zápalové a bolestivé stavy mäkkých tkanív, ako sú svaly.
EAN: 6410530088210
Výrobca: Vitabalans Oy
PIRACETAM AL 1200
Nalgesin S tbl flm 30x275 mg
Grippostad C 200 mg 20 cps.
Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok 20 sáčkov
Brufen sirup 100 ml
ACYLPYRIN s vitamínom C 320 mg/200 mg šumivé tablety, 12 tbl
STREPSILS Citrón bez cukru 24 pastiliek
STREPSILS Citrón bez cukru 24 pastiliek
pas ord 1x24 ks
BRUFEN® 400 30 tbl
BRUFEN® 400 30 tbl
tbl flm 400 mg (blis.PVC/Al) 1x30 ks
10 ml CBD kapsule s konopným extraktom 5% CBD, 30 cps
10 ml CBD kapsule s konopným extraktom 5% CBD, 30 cps
10ml/500mg CBD, 30 kapsúl - ( EU certifikát CPNP)
AFLAMIL 15 mg/g krém
AFLAMIL 15 mg/g krém
crm der (tuba Al) 1x60 g
Fenistil 1mg/g gel der 1x30g SK
Fenistil 1mg/g gel der 1x30g SK
gel der (tuba Al) 1x30 g
Nalgesin S tbl flm 30x275 mg
Nalgesin S tbl flm 30x275 mg
tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x30 ks
TUSSIREX Junior sirup 120ml
TUSSIREX Junior sirup 120ml
1x120 ml
Grippostad C 200 mg 20 cps.
Grippostad C 200 mg 20 cps.
cps dur 200 mg (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
KOLOIDNÁ PLATINA Pt 250 ml sprej
KOLOIDNÁ PLATINA Pt 250 ml sprej
KOLOIDNÁ PLATINA Pt 250 ml sprej
PRÍRODNÝ GÉL Z MORSKÝCH RIAS - SEAMOSS GÉL - príchuť brusnica
PRÍRODNÝ GÉL Z MORSKÝCH RIAS - SEAMOSS GÉL - príchuť brusnica
475 G
som spokojna s nakupovanim aj s dodanim, dobre ceny a akcie, stranka prehladna rychlo sa daju vyhladat produkty
Agáta D.
25.10.2021 16:19
Pohodlný a rýchly nákup.
Eva P.
5.10.2021 07:54
Výdajné miesto v PO funguje nonstop, parking priamo pred, rýchlosťˇ, dobré ceny
Ivana O.
1.10.2021 05:38
Rýchle dodanie
Jozef N.
29.10.2021 13:33
som spokojna s nakupovanim aj s dodanim, dobre ceny a akcie, stranka prehladna rychlo sa daju vyhladat produkty
Agáta D.
25.10.2021 16:19
Pohodlný a rýchly nákup.
Eva P.
5.10.2021 07:54
Výdajné miesto v PO funguje nonstop, parking priamo pred, rýchlosťˇ, dobré ceny
Ivana O.
1.10.2021 05:38
Rýchle dodanie
Jozef N.
29.10.2021 13:33
som spokojna s nakupovanim aj s dodanim, dobre ceny a akcie, stranka prehladna rychlo sa daju vyhladat produkty
Agáta D.
25.10.2021 16:19
Pohodlný a rýchly nákup.
Eva P.
5.10.2021 07:54