Výnimočná ponuka pre lekárov!

Pripravili sme si pre vás špeciálnu ponuku: Teraz môžete zadarmo získať k antigénovým testom navyše aj prístupy do aplikácie

Našou snahou je prinášať maximálny komfort a uľahčenie práce lekárov. Preto sme si pre vás pripravili webovú aplikáciu, ktorá vám umožní vystavovať potvrdenia o výsledku antigénového testu. Tým získate väčší prehľad o Vašich testovaných pacientoch a zároveň im budete môcť poskytnúť potvrdenie o výsledku. Všetky výsledky testov pacientov tak nájdete na jedinom mieste.

Aplikácia je prehľadná a postup veľmi jednoduchý: stačí kliknúť na tlačidlo Prihlásiť sa do aplikácie a zadať prihlasovacie údaje, ktoré nájdete emaily, ktorý dostanete po zakúpení testov v našom e-shope ako lekár. Následne kliknete na tlačidlo “Vytvoriť potvrdenie o výsledku antigénového testu”, kde vyplníte všetky dôležité údaje pacienta. Po uložení sa vám vygeneruje PDF súbor, ktorý môžete pacientovi vytlačiť, podpísať a opečiatkovať.

V našej aplikácii taktiež nájdete aj uvedený počet zakúpených testov a tiež počet vystavených certifikátov. V prípade ak Vám budú testy dochádzať, môžete si ich jednoducho zakúpiť kliknutím na tlačidlo Kúpiť testy.

Antigénové testy môžu za výhodnú cenu nakupovať a po ich zakúpení aplikáciu používať len prihlásení užívatelia registrovaní ako lekári. Najprv sa musíte zaregistrovať, vďaka čomu získate antigénové testy za výhodnú cenu. Až po zakúpení testov k nim navyše dostanete aj možnosť využívať našu aplikáciu pre potvrdenie výsledku antigénového testu.

 

REGISTRUJTE SA  KÚPTE SI TESTY

 

*Berte na vedomie, že potvrdenie o výsledku antigénového testu nenahrádza celoplošné testovanie.

 

Odporúčané produkty

Antigénový test NADAL® vhodný aj na delta a omicron mutáciu, odber zo špičky nosa

Certifikovaný rýchlotest Senzitivita: 97,56%, špecificita: >99,9%. Antigénový test na detekciu vírusových…
160,00 €

Antigénový Covid Test SARS-CoV-2 Rapid 25ks

Senzitivita: 96,52%, špecificita: 99,68%. Certifikovaný test Antigén SARS-CoV-2 je spoľahlivý a rýchly test na zistenie…
356,00 €

Nadal Combo - test pre rozlíšenie chrípky od Covidu 20ks

Senzitivita: 97,6%, špecificita: >98,9%. Test NADAL® COVID-19 Ag + Influenza A / B je imunochromatografický test pre…
224,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa Pharmacy, spol. s r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.

Dáme Vám zľavu 10%

Stačí vyplniť Váš email a získate zľavu 10%.

Navyše Vás budeme informovať o skvelých akciách.